♦ Правила проживання в хостелі ♦

Поселення/Виселення

Поселення в кімнати відбувається з 13:00, якщо інше не було погоджене з адміністрацією. Свій багаж гості можуть залишити на зберігання в хостелі як до часу поселення, так і після часу виселення, з 8:00 до 23:00. Умови зберігання погоджуються з адміністрацією.

Виселення здійснюється до 11:00, тобто до цього часу необхідно зібрати свої речі та звільнити кімнату. Гість зобов’язаний повернути ключ від камери схову та рушник адміністратору, якщо він їх отримував. Ключі та рушники видаються під заставу (суму треба уточнювати у адміністратора). Під час виселення адміністрація зобов'язана перевірити комплект постільної білизни та кімнату, за пошкодження, які неможливо усунути, адміністрація має право назначити штраф. 

Якщо є необхідність здійснення поселення раніше (з 6:00 до 13:00) або виселення пізніше встановленого часу (з 11:00 до 18:00), тоді необхідно повідомити адміністрації про це та уточнити вартість такої послуги. Ця послуга можлива тільки за наявності вільних місць.

Якщо ви не встигаєте на поселення в хостел до 14:00 і не здійснювали передплату, просимо Вас попередити про це адміністрацію хостела завчасно, але не пізніше 18:00. В іншому випадку Ваше бронювання буде скасовано. 

Заїзд в хостел можливий лише за наявності паспорта (внутрішнього або закордонного) або іншого документа з фотографією, виданого державним органом, який посвідчує особу (водійське посвідчення, студентський квиток, військовий квиток тощо). Неповнолітні гості, які вже мають паспорт, зобов’язані мати при собі нотаріально завірену довіреність від одного з батьків, яка дозволяє самостійно подорожувати/проживати в хостелі.

Оплата

Оплата здійснюється при поселенні за весь період проживання. В іншому випадку адміністрація залишає за собою право скасувати ваше бронювання за неоплачені дні. Є можливість здійснити оплату і готівкою і карткою. Якщо Ви бажаєте продовжити термін проживання у хостелі, необхідно дізнатись про цю можливість у адміністратора і, при наявності вільних місць, внести оплату за наступний день до 11:00. Ви також можете самостійно забронювати місце в хостелі на нашому сайті www.leoterra.com або через адміністрацію хостелу. Передплата повертається гостю, якщо гість повідомив про скасування бронювання за 5 днів до заїзду.

Поведінка

В хостелі заборонено: 

  • шуміти, голосно розмовляти та відтворювати аудіо-/відео- контент без навушників після 23:00 та до 9:00
  • вживати алкоголь чи наркотики та перебувати в нетверезому стані або в стані наркотичного сп'яніння
  • курити (також стосується електронних сигарет, тощо) в приміщеннях хостела, крім спеціально відведених для цього місць 
  • користуватися електроприладами (чайник, кипятильник, праска, обігрівач) крім тих, що являються майном хостелу.
  • проживання в хостелі з домашніми тваринами

Після використання посуду гості зобов’язані одразу його помити та покласти на місце.

Будьте обачливі, з метою покращення комфорту усіх гостей, користуючись санвузлом - прибирайте за собою за допомогою наявного інвентарю.   

В період з 9:00 до 22:00 гості можуть запросити до себе друзів на короткий термін (до 2 годин), погодивши цей візит з адміністрацію.

Адміністрація хостелу залишає за собою право приймати рішення щодо дозволу на користування місцями для куріння в нічний час.

Приватна власність

Хостел не несе відповідальності за втрату або пошкодження речей гостя. Гість має самостійно слідкувати за своїми речами і своєчасно класти їх в шафу та зачиняти на ключ. 

Продукти, які швидко псуються або мають різкий запах, заборонено зберігати в кімнатах та шафах в них. Такі продукти необхідно зберігати лише в холодильних камерах, розташованих на кухні. Зберігаючи продукти в холодильних камерах необхідно підписати їх за допомогою стікерів, інструкція щодо цього знаходиться в приміщенні кухні. 

Пошкодження власності хостела

В разі втрати або пошкодження власності хостела, заподіяного внаслідок не відповідної поведінки гостя або запрошених ним друзів, гість повинен відшкодувати всі збитки. Якщо гість вчинив безлад, він мусить за собою прибрати.

За порушення правил проживання в хостелі адміністрація залишає за собою право відмовити гостю в подальшому проживанні без повернення коштів.    

ВЖЕ ГОТОВІ ДО НАС ЗАВІТАТИ?

Просто забронюйте хостел